- HP INC.
- Ново

Цена
€16 45 / 32 17 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
HP 302/304 - 2 ml - pigmented black - original - ink cartridge - for AMP 130; Deskjet 1110, 21XX, 26XX, 36XX, 37XX; ENVY 45XX, 50XX; Officejet 38XX, 46XX, 52XX
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| General | |
|---|---|
| Dimensions (WxDxH) / Weight | 40 g |
| Shipping Width | 11.3 cm |
| Shipping Depth | 3.7 cm |
| Shipping Height | 11.5 cm |
| Shipping Weight | 50 g |
| Localisation | English, French, Italian, Portuguese, Spanish, German, Polish, Czech, Dutch, Arabic, Slovak / Western Europe, Central Europe, Arabic |
| Consumable | |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Colour | Pigmented black (pigmented) |
| Included Qty | 1-pack |
| Capacity | 2 ml |
| Cartridge Features | Anti-counterfeit label with QR code (ACF) |
| Yield | Up to 120 pages ISO/IEC 24711 |
| Miscellaneous | |
| Compliant Standards | UL ECOLOGO certified inks |
| Compatibility Information | |
| Compatible with | HP AMP 130 HP Deskjet 1110, 2130, 2132, 2134, 2136, 2620, 2622, 2630, 2632, 2633, 2634, 2640, 3630, 3634, 3635, 3639, 3720, 3730, 3732, 3733, 3735, 3750, 3760, 3762, 3764 HP ENVY 4520, 4522, 4524, 4526, 4527, 4528, 5010, 5020, 5030, 5032, 5050, 5052 HP Officejet 3830, 3831, 3832, 3833, 3834, 3835, 3836, 4650, 4652, 4655, 4655 All-in-On, 4657, 4658, 5220, 5230, 5232, 5258 |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Colour | Pigmented black (pigmented) |
| Included Qty | 1-pack |
| Capacity | 2 ml |
| Cartridge Features | Anti-counterfeit label with QR code (ACF) |
| Yield | Up to 120 pages ISO/IEC 24711 |
| Compatible with | HP AMP 130 HP Deskjet 1110, 2130, 2132, 2134, 2136, 2620, 2622, 2630, 2632, 2633, 2634, 2640, 3630, 3634, 3635, 3639, 3720, 3730, 3732, 3733, 3735, 3750, 3760, 3762, 3764 HP ENVY 45 |
| Dimensions (WxDxH) / Weight | 40 g |
| Shipping Width | 11.3 cm |
| Shipping Depth | 3.7 cm |
| Shipping Height | 11.5 cm |
| Shipping Weight | 50 g |
| Localisation | English, French, Italian, Portuguese, Spanish, German, Polish, Czech, Dutch, Arabic, Slovak / Western Europe, Central Europe, Arabic |
| Compliant Standards | UL ECOLOGO certified inks |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







